2. SINIF İÇERİKLERİ
Türkçe - Matematik - Hayat Bilgisi - İngilizce 
Zengin Konu Anlatımları
Okuma ve yazmayı 1.sınıfta severek öğrendik. Artık geleceğimizi şekillendirecek konulara ait anlatımları dikkatlice dinliyor ve anlıyoruz. Milli Eğitim Bakanlığı müfredatına tam uyumlu ve eğlenceli olarak hazırladığımız konu anlatımları sayesinde okuldaki derslerine inanılmaz katkıda bulunduğumuzu öğretmenler anında farkedecek.

Konu Etkinlikleri
Konu anlatımlarını okurken ve dinlerken aralara serpiştirilmiş konuya ait etkinlikler ile farkında olmadan yüzlerce soru çözerek ileride gireceği sınavlara hazırlandığını ancak o sınavlar yaklaştığında anlayacak ve ZEGO üyeliği ile ne kadar doğru bir iş yaptığınızı göreceksiniz.

Sınıf Arkadaşları ile Online Yarışmalar
Arkadaşlarına online sorular gönderip onları bilgi yarışmasına davet etmesi hem yeni bilgiler kazandıracak hem de arkadaşları ile kuracağı diyalogları hızlandıracak ve çocuğumuzu daha hızlı sosyalleştirecektir. Soru düelloları Zego'nun en sevilenlerinden olmayı sürdürüyor.

Ders Çalışarak Puanlar Kazanması
Çocuğumuz izlediği konu anlatımları, yaptığı etkinlikler ve çözdüğü konu testlerinden puanlar kazanıyor. Sorumluluk bilincinin yerine oturmaya başladığı bu yaşlarda kendine yeni hedefler koymak için yeni sorumluluklar aldığını farkedeceksiniz.

ZEGO'yu bilgisayarınızda, tabletinizde ve
akıllı telefonunuzda kolayca kullanın.

Hemen Üye Ol Ücretsiz Deneyin

 

Bize Ulaşın
Zego Eğitim
Anasayfa
Zego Hakkında
Zego Nedir?
Ders Konuları
Avantajlar
Sık Sorulan Sorular
Fiyatlar
Üyelik
Sınıf Üyeliği
Öğrenci Üyeliği
Öğretmen Üyeliği
Veli Üyeliği
Kurumsal
Abonelik Sözleşmesi
Mesafeli Satış Sözleşmesi
Gizlilik ve Güvenlik
Teslimat ve İade Şartları
Bayilik Sistemi
Online Ödeme
İletişim
WhatsApp Destek
[email protected]

Sosyal Medya
     
 |  © 2019 Tüm Hakları Saklıdır.