7. SINIF İÇERİKLERİ
Türkçe - Matematik - Fen Bilimleri - Sosyal Bilgiler 
LGS için Testler
Başarının son adımında, 7.sınıf test soruları ile sizinleyiz. 7 yıllık Zego Eğitim yolculuğunda en yoğun içeriklere ve en değerli sınıflara ulaştık.

Sıkılmadan Öğrenin
Renkli, eğlenceli ve dinamik konu anlatımlarımız tüm platformlarda çalışacak şekilde ayarlandı. Eğlenceli konu anlatımları ile kazanımları özümseyin, ezberlemeden izleyerek öğrenin.

Sınıf Arkadaşları ile Online Yarış
Artık Zego Soru Düellolarında LGS Soruları da var. Çıkmış LGS sorularına da ulaşabilecek ve arkadaşlarını terleteceksin. Kazanan yine düelloya katılan öğrenciler olacak.

Sınavlardan Korkmayın
7.sınıflar için özel hazırlanan rehberlik alt yapımız ile LGS başta olmak üzere, önünüzdeki diğer sınavlar için sizi hazırlıyoruz. Alt yapısı sağlam bir öğrencinin testlerden korkması için hiçbir nedeni yok!

Sınıf İçi Mesajlaşma
Sınıfın en aktif öğrencisi sen olmak ister misin? Haydi şimdi en arka sırada oturan arkadaşına Zego'dan bir mesaj gönder. Belki bu ilk mesajın yeni bir dostluğun temeli olacak.
Puan ve ZEGO Lirası Kazan
Zego'da çözdüğün sorular, izlediğin konu anlatımları ve ödevlerden Zego puanları ve Zego Lirası kazanıyorsun. Üstelik sınıf üyeliklerinde öğretmenler başarılı öğrencileri için ekstra Zego Lirası dağıtabiliyor. Tüm bu kazandığın Zego Liralarını (ZL) Zego Kitap & Kırtasiye Evinde harcıyor ve bilginle kazandığın ZL'leri keyifle harcıyorsun.
ZEGO Köyü
ZEGO Köyünde bütün çiftlik tamamlanmak üzere. Artık atlarımızın yerine traktörümüz var. Yeni fabrika ve üretim tesisleri, yeni hayvanlar ve çiftliğimizi süsleyecek aksesuarlar ile oyunumuzun 7.kademesi çok renkli!
ZEGO'yu bilgisayarınızda, tabletinizde ve
akıllı telefonunuzda kolayca kullanın.

Hemen Üye Ol Ücretsiz Deneyin

 

Bize Ulaşın
Zego Eğitim
Anasayfa
Zego Hakkında
Zego Nedir?
Ders Konuları
Avantajlar
Sık Sorulan Sorular
Fiyatlar
Üyelik
Sınıf Üyeliği
Öğrenci Üyeliği
Öğretmen Üyeliği
Veli Üyeliği
Kurumsal
Abonelik Sözleşmesi
Mesafeli Satış Sözleşmesi
Gizlilik ve Güvenlik
Teslimat ve İade Şartları
Bayilik Sistemi
Online Ödeme
İletişim
WhatsApp Destek
[email protected]

Sosyal Medya
     
 |  © 2019 Tüm Hakları Saklıdır.