TÜRKÇE DERSİ İÇERİKLERİ


MEB Tam Uyumlu Ders İçerikleri
ZEGO'da Türkçe ders konuları ile ilgili her türlü içerikler Milli Eğitim Bakanlığı müfredatına ve ders kitaplarına tam uyumlu olarak yer alır.Tüm ünite ve konular Milli Eğitim Bakanlığı kazanımlarına ve yıllık plana sadık kalınarak hazırlanmıştır.
Zengin Konu Anlatımları
Genişletilmiş ve yalın bir dil kullanılarak hazırlanan konu anlatımları ile sınıf içinde uyumlu bir şekilde ders işleyebilirsiniz.Konulara ait özet ifadeler slaytlar arasında vurucu bir şekilde hazırlandığı için anlatılan konu ile ilgili ana mesajlarınızı öğrencilerinize rahatlıkla verebilirsiniz.

 
 
Slayt Halinde Anlatım Kolaylığı
Türkçe ders konuları slaytlar halinde hazırlanmıştır ve slayt sonlarında işlenen konuya ait konu etkinlikleri vardır.Slayt bitiminde ise konuya ait konu testleri bulunmaktadır.Ünite sonlarında da ayrıca ünite testleri bulunmaktadır.Tüm öğrencilerinizin site içinde yaptıkları faaliyetleri online olarak öğretmen panelinden görerek öğrencimiz hakkında değerlendirmelerde bulunabilirsiniz.
Ödev Verebilir Sonuçlarını Görebilirsiniz
Ünite sonlarında en az 10'ar sorudan oluşan 1 adet ünite testi ile birlikte bir adette ödev testi bulunmaktadır.Kimlerin ödevlerini yapıp yapmadığını online olarak gözlemleyebilir,öğrencilerinizin eksik yönlerini tespit edebilirsiniz.

 
 
Öğrencilerinize Harçlık Verebilirsiniz
Öğretmen panelinizde bulunan bir uygulama ile öğrencilerinizden başarılı hareketlerde bulunanlara ZEGO LİRASI harçlık dağıtabilir ve öğrencilerinizle aranızda kuvvetli bağlar oluşturabilirsiniz.

Öğrencimiz,yapmış olduğu olumlu bir davranış sonucunda kazandığı ZEGO Liralarını oyun oynamak veya sitemizden ücretsiz alışveriş yapmak için de kullanabilir.Bu durum diğer öğrencilere de örnek oluşturacağından toplu olarak sınıfımıza başarı anlamında katkıda bulunacaktır.

 
 
ZEGO'yu bilgisayarınızda, tabletinizde ve
akıllı telefonunuzda kolayca kullanın.

Hemen Üye Ol Ücretsiz Deneyin

 

Bize Ulaşın
Zego Eğitim
Anasayfa
Zego Hakkında
Zego Nedir?
Ders Konuları
Avantajlar
Sık Sorulan Sorular
Fiyatlar
Üyelik
Sınıf Üyeliği
Öğrenci Üyeliği
Öğretmen Üyeliği
Veli Üyeliği
Kurumsal
Abonelik Sözleşmesi
Mesafeli Satış Sözleşmesi
Gizlilik ve Güvenlik
Teslimat ve İade Şartları
Bayilik Sistemi
Online Ödeme
İletişim
WhatsApp Destek
[email protected]

Sosyal Medya
     
 |  © 2019 Tüm Hakları Saklıdır.