SIK SORULAN SORULAR

Zego; İlk ve orta öğretim öğrencilerine yönelik olarak hazırlanmış ve okullarımızda işlenen Milli Eğitim Bakanlığı müfredatına yönelik eğitime katkı sağlamak amacı güden interaktif ders çalışma platformudur. ZEGO ismi ise ZEnginleştirilmis Görsel Online eğitim kelimelerinin baş harflerinden oluşmaktadır.

Zego; Türkiye'nin en seçkin özel okullarında görev yapan, çeşitli sınavlarda dereceler yapmış öğrenciler çıkaran tecrübeli sınıf ve branş öğretmenleri tarafından özenle ve büyük emeklerle hazırlanmıştır.

Eğitimde eşitlik hakkının olduğuna ve tüm öğrencilerimizin kaliteli eğitimi eşit ve uygun şartlarda alması gerektiğine inanıyoruz. Bu yüzden ücreti oldukça uygun olan ZEGO'nun özel okullar ile devlet okulları arasındaki eğitim farkını minimize edeceğine inandık ve bu işi öğrencilerimizle birlikte planladık. Kısacası uygun fiyatıyla eğitim hayatına başlayan ZEGO'nun başrol oyuncuları arasında bizlere tasarım esnasında destek veren devlet okullarında okuyan öğrencilerimizi de sayabiliriz.

ZEGO'nun; yazılım işlemlerinden, görsellerine, ders içeriklerinden, reklam ve pazarlamasına kadar tüm işlerini en düşük maliyetlerle gerçekleştirdik. Tüm ekip ellerinden gelenin en iyisi ile çalışarak ZEGO'yu meydana getirdik. Yüksek maaşlar ödeyerek hizmetler satın almadık. Yüksek bedelli kiralar ödemedik. Yabancı kaynaklara döviz harcamadık. Bu yüzden ZEGO, emsallerine nazaran daha düşük maliyetlere sahiptir. Böylece eğitim camiasına çok uygun fiyatlarla sunulabilmektedir. Üstelik eğitimin zorluklarını bilen insanlar olarak sınıf üyeliklerinde, sınıflarda maddi durumları müsait olmayan öğrencilerimize sosyal sorumluluğumuz kapsamında ZEGO'yu belli oranlarda ücretsiz olarakta sunuyoruz.

En uygun koşullarda, en iyiyi sunmayı hedefleyerek gerçekleştirdiğimiz eğitim platformumuzda üyelik ücretleri YILLIK ödenmektedir. Dileyen üyeler kredi kartına banka tarafından belirlenen koşullarda taksit yaptırabilir*. Fiyat çizelgemizdeki ücretler yıllık toplam ücret olup, ek hiçbir ücretlendirme, taahhüt, otomatik yenileme gibi şartlar bulunmamaktadır.
*: Taksitlendirme işleminde banka vade farkı uygulayabilir.

Eğitimde velinin olmadığı bir eğitim tam olarak amacına ulaşamaz. Çünkü öğrenci zamanının büyük bölümünü velisiyle beraber evde geçirmektedir. Dolayısıyla velilerimiz de en az öğretmenlerimiz ve öğrencilerimiz kadar eğitimin bir parçası olmalıdır. Bu kapsamda öğrencilerimizin yapmış oldukları ders kazanımlarının ve etkinliklerinin veliye SMS ile iletildiği bir sistem kurduk.

Bu sistemde veli, öğrencisinin yaptığı tüm çalışmaları ZEGO'ya girerek onaylamalıdır. Böylelikle yapılan faaliyete göre puan kazanan öğrencimiz sınıf liginde üst sıralarda yer alacaktır. Sınıf liginde üst sıralarda yer almayan öğrenci öğretmeni tarafından farkedilecek ve öğrencimizin velisini uyarmasıyla veliyi sisteme girmeye zorlayacaktır.

Hayır. ZEGO hiç bir yabancı kişi veya firma ile temas halinde değildir. Hiç bir yabancı kişi veya firmadan yardım ve destek almamıştır. ZEGO kurulurken aldığı hizmetlerin tamamı %100 yerli ve milli sermayedir. Öğretmenlerimizden, tasarımcılarımıza, ders içeriklerinden, görsellerimize kadar her şey tamamen bu toprakların eseridir.

ZEGO'daki tüm ders içerikleri Milli Eğitim Bakanlığı müfredatına uygun olarak sunulmaktadır.Ders içeriklerinin yanı sıra öğrencilerimize sınavlara hazırlık kapsamında her ünite sonunda testler sunulmaktadır.Ayrıca ZEGO'da konu etkinlikleri ve konu testleri de her ünitenin içinde bol miktarda bulunmaktadır.

Bunun yanında da öğrencilerimizi gerçek hayata hazırlamak adına zaman zaman etkinliklerimizin arasında anne baba sevgisini, büyüklerimize saygıyı, öğretmenlerimizin fedakarlıklarını, vatanımıza ve milletimize sahip çıkmayı, milli ve kültürel değerlerimizi de rehberlik faaliyeti olarak çocuklarımıza sunmaktayız. Öğrencilerimizi eğitim ve öğretim sınavlarına hazırlarken annesine, babasına, vatanına, milletine ve kısacası insanlığa faydalı bireyler olmaları için onları hayat sınavlarına da hazırlıyoruz.

ZEGO'yu bilgisayarınızda, tabletinizde ve
akıllı telefonunuzda kolayca kullanın.
Hemen Üye Ol

Bize Ulaşın
Zego Eğitim
Anasayfa
Zego Hakkında
Zego Nedir?
Ders Konuları
Avantajlar
Sık Sorulan Sorular
Fiyatlar
Üyelik
Sınıf Üyeliği
Öğrenci Üyeliği
Öğretmen Üyeliği
Veli Üyeliği
Kurumsal
Abonelik Sözleşmesi
Mesafeli Satış Sözleşmesi
Gizlilik ve Güvenlik
Teslimat ve İade Şartları
Bayilik Sistemi
Online Ödeme
İletişim
WhatsApp Destek
[email protected]

Sosyal Medya
     
 |  © 2019 Tüm Hakları Saklıdır.