TESLİMAT ve İADE ŞARTLARI
Satın aldığım hizmet ne zaman aktif olur?
Kredi kartı ile online üyeliklerde anında aktivasyon sağlanmaktadır. Havale / eft gibi ödeme türlerinde 1 iş günü içerisinde aktivasyon gerçekleştirilmektedir.

Hizmetin aktif olduğundan nasıl haberdar olacağım?
Kredi kartı ile yapılan üyeliklerde anında aktivasyon sağlanmakta ve aktivasyon mesajı sms ve e-posta ile bildirilmektedir. Havale / eft ile yapılan üyeliklerde ise sms ve e-posta yolu ile aktivasyon bilgisi kullanıcıya iletilmektedir.
Ayrıca sitemize üye girişi yaptığınızda, hesabım bölümünden siparişlerinizi görüntüleyebilir ve siparişinizin durumunu anlık olarak görüntüleyebilirsiniz.

Üyeliğimde sorun var. Siteyi kullanamıyorum. Hata alıyorum.
Sistemimiz tüm hataları giderildikten sonra kullanıma açılmıştır. Ancak kullanıcı kaynaklı hatalar, öngörülemeyen teknik sorunlar nedeni ile problem yaşamanız halinde iletişim sayfamızdaki iletişim destek formu ile bize ulaşabilirsiniz.

Cayma hakkımızı kullanmak istiyorum. Neler yapabilirim?
Kullanıcı hiçbir cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren 14 (on dört) gün içerisinde satın aldığı hizmeti reddederek sözleşmeden cayma hakkı vardır. Cayma bildiriminin e-posta, posta ve benzeri bir yolla tarafımıza ulaşmasından itibaren abonelik iptal edilir ve ödenen abonelik ücreti yedi gün içinde bildirilen banka hesabına iade edilir.
 

Bize Ulaşın
Zego Eğitim
Anasayfa
Zego Hakkında
Zego Nedir?
Ders Konuları
Avantajlar
Sık Sorulan Sorular
Fiyatlar
Üyelik
Sınıf Üyeliği
Öğrenci Üyeliği
Öğretmen Üyeliği
Veli Üyeliği
Kurumsal
Abonelik Sözleşmesi
Mesafeli Satış Sözleşmesi
Gizlilik ve Güvenlik
Teslimat ve İade Şartları
Bayilik Sistemi
Online Ödeme
İletişim
WhatsApp Destek
[email protected]

Sosyal Medya
     
 |  © 2019 Tüm Hakları Saklıdır.