ZEGO Konu Anlatımlarını İnternetsiz Kullanabilirsiniz.
ZEGO'yu ülkemizin doğusundan batısına kadar tüm öğrenci ve öğretmenlerimizin rahatça ve kesintisiz kullanabilmesi için internet olmadan da içeriklerine ulaşılabilir olarak tasarladık.Yani tüm üyelerimiz, ZEGO 'yu bir kere indirmeleri durumunda internetleri olmasa bile ders içeriklerini %90 oranında görebilirler.


Eğitim Hayatımıza Velilerimizi de Katıyoruz.
Eğitim hayatının aktörleri yalnızca akıllı tahtalar,sıralar,okul binaları,öğrenciler ve öğretmenler değildir. Dolayısıyla öğretmenlerimizi rahatlatacak bir sistem kurarak velilerimizi de sisteme dahil ettik.

Öğrencilerimizin ZEGO'da yaptığı bütün etkinliklerden kazanacakları puanların sisteme girilebilmesi için veli onayını zorunlu kıldık.Böylece öğrencimiz yaptığı etkinlikler sayesinde sınıf sıralamasında üst sıralarda yer almak için velisi ile işbirliği yapacak ve velimiz öğrencisinin o gün neler yaptığını,kaç test çözdüğünü,kaç doğru ve kaç yanlışı olduğunu kendisine gönderilen SMS ile haberdar olacak.


Yanlış Cevaplanan Sorunun Doğru Cevabını Görmeden İlerlemeyen Çözümlü Test Sistemi.
ZEGO ilkleri bünyesinde barındıran bir eğitim platformudur.Bu yeniliklerden bir tanesi de tüm modern ülkelerde de kullanılan bir metod olan yanlış cevaplanan sorunun doğru cevabını öğrenmeden bir sonraki soruya ilerleyememektir.

Öğrencilerimiz,yanlış cevapladıkları sorunun doğru cevabını anında ekrana gelen soruya ait kazanım slaytını okuyarak konuyu daha iyi anlamaktadırlar.
Tüm Dijital Cihazlara Uyumludur.
ZEGO tüm masaüstü,dizüstü bilgisayarlar ile tablet ve akıllı telefonlara uyumludur.Tüm görseller ve konu anlatımları sorunsuz bir şekilde çalışır.Ayrıca ZEGO akıllı tahtalarda internetsiz olarak kullanılabilir.
ZEGO Sosyal Sorumluluk Bilincine Sahiptir.
Sosyal sorumluluk projesi kapsamında toplu üyelik yapmak isteyen sınıf ve okullarımıza üye yapılan öğrenci sayısının %20'si kadar maddi durumları müsait olmayan öğrencilerimize de ücretsiz üyelik imkanı sağlıyoruz.
Aile Bütçesine Katkıda Bulunur.
ZEGO üyeleri,bir sonraki sene üyeliklerini yenilemeleri durumunda önceki yıla ait üyelikleri de devam eder. Böylelikle bir sınıf geriden gelen bir kardeş veya bir yakın arkadaş için aile bütçesine katkıda bulunmuş ve onun eğitim hayatına destek olmuşuz demektir ki bu bizi çok mutlu eder.
Öğrenci Performansını Ölçme, Değerlendirme ve Gözlemleyebilme.
Sınıf ve ülke ligi uygulaması ile öğrencilerimiz ve öğretmenlerimiz yıl içi performanslarını canlı olarak sitemizden görebilmektedirler.Bu uygulama ile hem velimize,hem öğretmenimize başarıyı gözlemleme, ve değerlendirme imkanı sağlanmıştır.
Profesyonel Destek ve Son Sistem Dijital Performans.
ZEGO,gerek yazılımcı kadrosu ile gerekse kullandığı sunucu altyapısı ile kaliteli bir teknik donanıma sahiptir. Tüm sistem sorunları kısa sürede çözülebilecek şekilde programlanmıştır.
ZEGO %100 Yerli ve Millidir.
ZEGO içeriklerinin hazırlanmasında katkıda bulunan öğretmenlerimiz,uzmanlarımız ve destek alınan kurumlar tamamen yerli ve millidir. ZEGO, eğitimin hem yerlisini, hem bizcesini hazırlamış ve halkımızın istifadesine sunmuştur.
ZEGO'yu bilgisayarınızda, tabletinizde ve
akıllı telefonunuzda kolayca kullanın.
Hemen Üye Ol

Bize Ulaşın
Zego Eğitim
Anasayfa
Zego Hakkında
Zego Nedir?
Ders Konuları
Avantajlar
Sık Sorulan Sorular
Fiyatlar
Üyelik
Sınıf Üyeliği
Öğrenci Üyeliği
Öğretmen Üyeliği
Veli Üyeliği
Kurumsal
Abonelik Sözleşmesi
Mesafeli Satış Sözleşmesi
Gizlilik ve Güvenlik
Teslimat ve İade Şartları
Bayilik Sistemi
Online Ödeme
İletişim
WhatsApp Destek
[email protected]

Sosyal Medya
     
 |  © 2019 Tüm Hakları Saklıdır.