ZEGO EĞİTİM

Uzaylı dostumuz ZEG'in, tüm öğrenci ve öğretmenlerimiz için tasarladığı, okuldaki derslere katkı sağlayan bir sanal eğitim platformudur. ZEGO EĞİTİM'de konu anlatımları, çözümlü test soruları, konu etkinlikleri ve pek çok interaktif etkinlik bir arada sunuluyor. Ayrıca öğrencilerimiz, düello uygulaması ile arkadaşlarına ders soruları ve zihin jimnastiği yapabileceği zorluk derecesi yüksek sorular göndererek internet ortamında sınıf arkadaşları arasında mini bilgi yarışmaları da yapabilmektedir.


Uzaylı kahramanımız ZEG, bu platformda ders çalışmaktan artakalan zamanlarında doğal köy hayatını yakından öğrenmek için ZEGO Köy'ünde kendine ait bir çiftlik kurabilir ve köy hayatı ile ilgili gerçekçi oyunlar oynar. ZEGO Köy'ünde kendi çiftliğinde vakit geçirerek ZEGO PUANLARI ve ZEGO LİRALARI da kazanır. Kendi başarısıyla kazandığı bu puanları, yine bu platformda bulunan ZEGO KİTAP VE KIRTASİYE EVİ'nden ücretsiz alışveriş yaparak kullanabilir.


ZEG uzaydan geldiği için örf ve adetlerimizi, gelenek ve göreneklerimizi çok fazla bilmez. ZEG'in kültürümüzü ve bize ait değerleri ona öğretmek için çeşitli etkinlikler de yer almaktadır. Bayrağımızı sevmeyi, vatanımızı korumayı, dini ve milli bayramlarımızı nasıl kutladığımızı, anne-babamıza ve büyüklerimize saygımızı nasıl göstermemiz gerektiğini, öğretmenlerimizi nasıl sevdiğimizi, doğaya ve hayvanlara karşı sevgimizi... Kısacası bize ait bütün değerleri burada anlatıyor ve gösteriyoruz. Böylelikle ZEG'in topluma daha duyarli bir birey haline gelmesine katkı sağlıyor ve ona rehberlik ediyoruz.Bizler; bu ülkenin her öğrencisinin ve öğretmeninin değerli bireyler olduklarına, özel okul, devlet okulu ayırımı yapmadan herkesin eğitimin en iyisine en ekonomik şartlarda ulaşabilmesi gerektiğine inanıyoruz. ZEGO Eğitim, yapısı gereği eğitimin zorluklarını yakinen bilir, anlar ve ona göre hareket eder.
 
ZEGO'yu bilgisayarınızda, tabletinizde ve
akıllı telefonunuzda kolayca kullanın.
Hemen Üye Ol

Bize Ulaşın
Zego Eğitim
Anasayfa
Zego Hakkında
Zego Nedir?
Ders Konuları
Avantajlar
Sık Sorulan Sorular
Fiyatlar
Üyelik
Sınıf Üyeliği
Öğrenci Üyeliği
Öğretmen Üyeliği
Veli Üyeliği
Kurumsal
Abonelik Sözleşmesi
Mesafeli Satış Sözleşmesi
Gizlilik ve Güvenlik
Teslimat ve İade Şartları
Bayilik Sistemi
Online Ödeme
İletişim
WhatsApp Destek
[email protected]

Sosyal Medya
     
 |  © 2019 Tüm Hakları Saklıdır.