4. SINIF İÇERİKLERİ
Türkçe - Matematik - Fen Bilimleri - Sosyal Bilgiler - İngilizce - Din Kül. ve Ahl. Bilgisi 
ZEGO Yanınızda
Yıllar ilerledikçe Zego ile eğitimin ne kadar keyifli olduğunu anlayacaksınız. Ancak sıkı durun. Asıl eğlence yeni başlıyor. Yeni dersler, yeni konular ve zengin içeriklerle daha fazla etkinlik, test ve düello sorusu 4.sınıf konularımızda sizinle.

Tüm Dersler
Türkçe - Matematik - Fen Bilimleri - Sosyal Bilgiler - İngilizce - Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi derslerine ait konu anlatımları, çözümlü testler, etkinlikler ve düellolar bu yıl da sizinle. Üstelik konusunda uzman ekibimiz hazırladığı konu anlatımlarını internetsiz ortamda da tekrar izleme imkanınız var.

Öğrenmenin Kolay Yolu
Sade bir dille, anlayabileceğin kolaylıkta hazırlanmış konu anlatımları, bol konu etkinlikleri, severek yapacağın çözümlü ünite ve konu testleri, sınıf üyeliklerine özel sunulan ödev sistemi ile birlikte öğrenmenin yeni ve renkli yolu Zego Eğitim.

Sınıf Arkadaşları ile Online Yarışmalar
Bilgi için yapılan rekabet her zaman kazandırır. Zego Soru Düellolarında kaybeden taraf olsan da üzülme. Okulda ve diğer testlerde hatanı tekrar etmediğinde kazanan sen olacaksın.
Hem Oyna Hem Öğren
Zego Köyündeki çiftliğin her yıl bir üst dereceye atlıyor. 4.sınıfta oyunun 4.seviyesine ulaşarak yeni hayvanlar, yeni üretim araçları ve daha fazla binaya sahip olabileceksin.

Alışveriş Yap
Zego Eğitim'deki konu anlatımları, testler, etkinlikler ve Zego Köyünde kazandığınız Zego Liralarını kendi kırtasiye alışverişini yapabilirsiniz. Zego kırtasiyesinde para yerine sadece bilgi ile kazanılan Zego Liraları geçiyor.

Başarı Sıranı İzle
Zego puanların ile sınıf liginde yüksel. Zego puanı kazanmak için konu anlatımlarını izle, testleri çöz ve arkadaşlarınla sık sık soru düelloları düzenle.

ZEGO'yu bilgisayarınızda, tabletinizde ve
akıllı telefonunuzda kolayca kullanın.

Hemen Üye Ol Ücretsiz Deneyin

 

Bize Ulaşın
Zego Eğitim
Anasayfa
Zego Hakkında
Zego Nedir?
Ders Konuları
Avantajlar
Sık Sorulan Sorular
Fiyatlar
Üyelik
Sınıf Üyeliği
Öğrenci Üyeliği
Öğretmen Üyeliği
Veli Üyeliği
Kurumsal
Abonelik Sözleşmesi
Mesafeli Satış Sözleşmesi
Gizlilik ve Güvenlik
Teslimat ve İade Şartları
Bayilik Sistemi
Online Ödeme
İletişim
WhatsApp Destek
[email protected]

Sosyal Medya
     
 |  © 2019 Tüm Hakları Saklıdır.