ABONELİK SÖZLEŞMESİ
1. Bu, sizinle Zegoegitim.com® arasında yapılan yasal bir katılım anlaşması olup, Zegoegitim.com®’a üye olmak suretiyle, kullanıcı bu anlaşmanın bütün şartlarını kabul etmiş sayılacaktır.

2. Zegoegitim.com® web sitesi dahilindeki içerikler, kamu düzenine, eğitim - öğretime, edebi, kültürel ve bilimsel gelişime katkı sağlamak amacı ile yayınlanmaktadır. Kullanıcı üye olurken ödediği bedeli bu hizmeti alabilmek için öder.

3. Zegoegitim.com® aboneliği esnasında talep edilen aktif üyelik bedeli, bu sitenin yayınını devam ettirebilmesi için gerekli teknik alt yapı ( sunucu barındırma bedeli, sunucu dosya indirme band genişliği kullanımları vb.) için talep edilmektedir. Zegoegitim.com® web sitesinden hiç bir şekilde, içeriklerin satışı şeklinde ticari kâr amacı güdülmemektedir.

5. Zegoegitim.com® üyelerinin, yayın hakkı Zegoegitim.com® sitesine ait olan tüm içerikleri, başka bir sayısal ortamda, web sitesinde, görsel medyada yayınlaması yasaktır. Zegoegitim.com®, siteden indirdiği içerikleri kişisel sitesinde yayınladığını veya diğer web sitelerine gönderdiğini tespit ettiği üyenin üyelik haklarını herhangi bir uyarıya gerek kalmadan iptal etme hakkına sahiptir.

6. Zegoegitim.com®, üyelerinin sitedeki materyalleri kullanma zamanlarını izleme ve kaydetme hakkına sahiptir.

7. Zegoegitim.com® üyelerinin içerikleri kullanma süreleri konusunda site yönetimi tarafından önceden belirlenen kurallar geçerlidir. Satın alınan üyelik süresi boyunca içerikler zamana yayılarak kullanılacaktır. Zegoegitim.com® mevcut sunucularının tüm üyelerine sorunsuz hizmet sunabilmesi için aşırı dosya yüklemesi yapan, şüpheli üyeleri uyarma ve olayın tekrarı halinde aktif üyeliği sonlandırma hakkına sahiptir.

8. Kullanıcı bu yazı ile, Zegoegitim.com®’a açıkladığı bütün bilgileri kendi bilinci ve iradesiyle açıklamış olduğunu onaylamakta, anlamakta ve kabul etmektedir.

9. Kullanıcı bu yazı ile, Zegoegitim.com® sitesine yazı göndermenin, kullanıcı ile Zegoegitim.com® ya da bağlı şirketlerinden ya da yan şirketlerinden herhangi biri arasında bu şartlar uyarınca yaratılanlar haricinde gizli, itibari, sözleşmeye dayalı, zımni veya başka herhangi bir formda bir ilişki yaratmayacağını kabul etmektedir.

10. Verdiği bilgilerin muhteva, kalite ve doğruluğundan tamamen Kullanıcı sorumludur.

11. Zegoegitim.com®, bu hizmet üzerinden aldığınız herhangi bir bilgiden dolayı maruz kaldığınız herhangi bir zarar veya kayıptan dolayı sorumluluk taşımayacaktır.

12. Kullanıcı, bu sitenin işlemesine aralarında spamming, hacking, bilgisayar virüsü yükleme veya zaman bombaları yahut bu şartların herhangi bir hükmünde açıkça yasaklanmış yollarında arasında bulunduğu herhangi bir şekilde veya herhangi bir yolla ve/veya aygıtla müdahale edemez veya etmeye kalkışamaz.

13.Zegoegitim.com®, verilen bilgilerin herhangi bir şekilde kötüye kullanılmasından sorumlu olmayacaktır. Zegoegitim.com®, verilen bilgileri tetkik etmeyecek veya incelemeyecek veya iletilen bilgileri muhtevası veya kalitesi açısından denetlemeyecektir.

14. Zegoegitim.com®, nedenine bakmaksızın ve kendi mutlak takdir yetkisiyle, Sitenin muhtevası, özellikleri ve bulunabilirlik saatlerinin de içinde bulunduğu herhangi bir yönünü sona erdirme, değiştirme, iptal etme veya kesme hakkına sahip olacaktır.

15.Zegoegitim.com®, gönderme yapılan site dışı sayfaların muhtevasıyla ilgili herhangi bir sorumluluk taşımayacaktır. Kullanıcı, Zegoegitim.com®’un diğer kullanıcıların, linklerin veya üçüncü şahısların , saldırgan veya yasa dışı tutumundan sorumlu tutulmayacağını ve adı geçenlerden zarar görme riski tamamen Kullanıcıya ait olduğunu özel olarak kabul etmektedir.

16.Zegoegitim.com®, bu Şartların herhangi bir kısmını herhangi bir zamanda, kısmen veya tümden değiştirme hakkını saklı tutmaktadır. Bu Şartlardaki değişiklikler, yalnızca bu Sitede açıklandığı zaman geçerli sayılacaktır. Kullanıcı, bu Şartları kullanmak için periyodik olarak incelemeyi ve herhangi bir değişikliği öğrenmeyi kabul etmektedir.

17.Kullanıcının, bu kullanım Şartlarındaki herhangi bir değişiklikten sonra bu Siteyi kullanmaya devam etmesi, söz konusu değişiklikleri kabul etmiş olarak addedilecektir.
 

Bize Ulaşın
Zego Eğitim
Anasayfa
Zego Hakkında
Zego Nedir?
Ders Konuları
Avantajlar
Sık Sorulan Sorular
Fiyatlar
Üyelik
Sınıf Üyeliği
Öğrenci Üyeliği
Öğretmen Üyeliği
Veli Üyeliği
Kurumsal
Abonelik Sözleşmesi
Mesafeli Satış Sözleşmesi
Gizlilik ve Güvenlik
Teslimat ve İade Şartları
Bayilik Sistemi
Online Ödeme
İletişim
WhatsApp Destek
[email protected]

Sosyal Medya
     
 |  © 2019 Tüm Hakları Saklıdır.