GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ
Zegoegitim.com® üyeleri, Zegoegitim.com® tarafından kabul görmüş, aşağıdaki gizlilik haklarına sahiptir.

 • Üyemizin elektronik posta adresi, Üyelik Sözleşmesi'nde tanımlanan haller haricinde, hiçbir koşulda başka kuruluşlara dağıtılmayacak ve reklam, tanıtım, pazarlama vb. amaçlar için kullanılmayacaktır.

 • Zegoegitim.com®'a üyelik formu ile göndereceğiniz üyelik bilgileri ve kişisel bilgiler, onayınız dışında, Üyelik Sözleşmesi'nde tanımlanan haller haricinde, diğer üyelere ve üçüncü kişilere açıklanmayacaktır. Ancak bu bilgiler, Zegoegitim.com® sitesinin müşterilerine daha iyi hizmet sağlamak amacı ile gerçekleştireceği istatistiksel çalışmalarda kullanılabilecektir.

 • Sisteme girdiğiniz tüm bilgilere, Zegoegitim.com® yönetimi dışında sadece siz ulaşabilir ve bunları sadece siz değiştirebilirsiniz. Bir başka üye ile site giriş bilgilerinizi paylaşmadığınız sürece bir başka üye, sizinle ilgili bilgilere ulaşamaz ve bunları değiştirmez.

 • Kayıt esnasında sizden istenen kişisel bilgilerden, zorunlu bölümler hariç, istediklerinizi kendi inisiyatifiniz dahilinde Zegoegitim.com® yönetimine bildirebilirsiniz. Bize vermeyi tercih etmeyeceğiniz bilgiler varsa, bu alanları doldurmak veya işaretlemek zorunda değilsiniz.

 • Yukarıda listelenen temel gizlilik kurallarımız çerçevesinde Zegoegitim.com® üyelerinin kişisel hakları tarafımızdan güvence altına alınmıştır.
   

  Bize Ulaşın
  Zego Eğitim
  Anasayfa
  Zego Hakkında
  Zego Nedir?
  Ders Konuları
  Avantajlar
  Sık Sorulan Sorular
  Fiyatlar
  Üyelik
  Sınıf Üyeliği
  Öğrenci Üyeliği
  Öğretmen Üyeliği
  Veli Üyeliği
  Kurumsal
  Abonelik Sözleşmesi
  Mesafeli Satış Sözleşmesi
  Gizlilik ve Güvenlik
  Teslimat ve İade Şartları
  Bayilik Sistemi
  Online Ödeme
  İletişim
  WhatsApp Destek
  [email protected]

  Sosyal Medya
       
   |  © 2019 Tüm Hakları Saklıdır.