3. SINIF İÇERİKLERİ
Türkçe - Matematik - Hayat Bilgisi - İngilizce - Fen Bilimleri 
Zengin Konu Anlatımları
Zego her sınıfta gelişen içeriği, yeni öğretim metodları ve zengin aktiviteleri ile sizinle. 3.sınıf öğrencilerinin derslerine %100 MEB müfredatı uyumluluğumuzla destek sağlıyoruz. İnternet olmadan izlenebilen konu anlatımlarını ister bilgisayarınızda, ister akıllı telefon veya tabletinizde kullanın.

Konu Etkinlikleri
İnteraktif konu etkinliklerimiz, konu anlatımları sonrası konu tekrarı, kazanım özümseme ve pekiştirme açısından öğrencilerimize büyük yarar sağlıyor. Tamamı eğlenceli görseller ve animasyonlarla zenginleştirilen etkinliklerimiz her ders ve konu için mevcut.

Bol Bol Test Çöz
Testlere yavaş yavaş alışmaya başlayan 3.sınıf öğrencilerimiz için renkli, eğlenceli ve çözümlü test soruları hazırladık. Test sorularına verdikleri her doğru yanıtta kazandıkları Zego Puanlarla (ZP) sınıf ligindeki sıralamanızı yükseltin.

Sınıf Arkadaşları ile Online Yarışmalar
Sınıftaki tüm arkadaşlarına Soru Düello'ları düzenleyebilirsin. 5 sorudan oluşan düellolarda kazanan, kaybeden ve berabere sonuçlarında farklı puanlama sistemleri mevcut. Zego'da eğitim tamamen eğlence ve kazanım odaklıdır.

ZEGO KÖYÜNDE Çiftliğini Büyüt!
Şimdiye kadar pek çok çiftlik oyunu oynadınız. Ancak ilk kez doğru bildiğiniz sorular oyununuzda size puan olarak dönecek. Puanlarınızla hayvan, eşya satın alabilecek, fabrika ve atölyelerde üretim gerçekleştirebileceksiniz. Bilginin puan kazandırdığı eğitim platformu Zego'da buluşalım.

Alışveriş Yap
Zego Eğitim'deki konu anlatımları, testler, etkinlikler ve Zego Köyünde kazandığınız Zego Liralarını kendi kırtasiye alışverişini yapabilirsiniz. Zego kırtasiyesinde para yerine sadece bilgi ile kazanılan Zego Liraları geçiyor.

Başarı Sıranı İzle
Zego puanların ile hem sınıfında hem Türkiye sıralamasında en üstte yer alabilirsin.
ZEGO'yu bilgisayarınızda, tabletinizde ve
akıllı telefonunuzda kolayca kullanın.

Hemen Üye Ol Ücretsiz Deneyin

 

Bize Ulaşın
Zego Eğitim
Anasayfa
Zego Hakkında
Zego Nedir?
Ders Konuları
Avantajlar
Sık Sorulan Sorular
Fiyatlar
Üyelik
Sınıf Üyeliği
Öğrenci Üyeliği
Öğretmen Üyeliği
Veli Üyeliği
Kurumsal
Abonelik Sözleşmesi
Mesafeli Satış Sözleşmesi
Gizlilik ve Güvenlik
Teslimat ve İade Şartları
Bayilik Sistemi
Online Ödeme
İletişim
WhatsApp Destek
[email protected]

Sosyal Medya
     
 |  © 2019 Tüm Hakları Saklıdır.