Zengin Konu Etkinlikleri
Konularına hakim öğretmenlerimizin bir araya gelerek hazırladıkları konu etkinlikleri, kazanımların hemen ardından konuyu pekiştirir ve öğrencinin yaptığı etkinlikler görsel hafızasında önemli bir yer tutar.
Sade, Eğlenceli ve Özet Konu Anlatımları
Tüm kazanımlar sade bir şekilde ve özetler halinde hazırlanmıştır. Görsellerle desteklenen kazanımlar öğrencilerin kolay, akıcı ve sıkılmadan eğlenerek konuyu anlamasını sağlayacaktır.Ödevler
Değerli öğretmenlerimiz, ünite sonlarında sizler için hazırladığımız ödev sorularını sınıftaki tüm üye öğrencilerinize tek tuşla gönderebilirsiniz ve yapılan ödevlerin sonuçlarını online olarak takip edebilirsiniz. Dilerseniz bu ödevleri basılı olarak da öğrencilerinize dağıtabilirsiniz.
Özgün Konu ve Ünite Testleri
Mesleklerinin zirvesindeki eğitim kadromuzun özenle hazırladığı özgün ve zorluk dereceli sorular ile öğrencilerimiz testleri eğlenerek çözerler ve sınavlara kapsamlı bir şekilde hazırlanırlar.


 
ZEGO Köyü
ZEGO Köyünde bütün çiftlik tamamlanmak üzere. Artık atlarımızın yerine traktörümüz var. Yeni fabrika ve üretim tesisleri, yeni hayvanlar ve çiftliğimizi süsleyecek aksesuarlar ile oyunumuzun her kademesi çok renkli!
Düello
Öğrencimizin karışık olarak karşısına gelen beş soruyu çözdüğü ve aynı soru grubunu sınıftan başka bir arkadaşına da göndererek çözmesini istediği, sonunda daha fazla doğru cevap verenin hem Zego Puanı hem de Zego Lirası kazandığı eğlenceli bir bilgi yarışması uygulamasıdır.

 
Velilerin SMS ile Bilgilendirilmesi
Bu uygulama ile öğrencilerimizin yapmış olduğu tüm site içi faaliyetler velilerimize bir kısa mesaj ile gönderilir ve velimizden öğrencisinin yaptığı faaliyetleri onaylamasını isteriz. Velimiz sisteme giriş yapıp onay vermezse yani öğrencisi ile ilgilenmez ise öğrencimiz sınıf liginde puanı kazanamamaktadır.
Eğitimde Fırsat Eşitliği
ZEGO'yu tasarlarken,ekibimizin tek amacı tüm vatandaşlarımızın kaliteli eğitim hakkından eşit şartlarda faydalanması idi.

Bunun için en üst kalite düzeyinde konu kazanım ve testlerini hazırladığımız ZEGO'yu herkesin ulaşabileceği ücretlerden halkımıza sunduk. Fiyatlarımızı özel okul-devlet okulu ayırımı yapmadan yurdumuzun her bölgesindeki eğitim camiasının ulaşabileceği makul rakamlarda tutmaya gayret ettik.


Test Çözerken Doğru Cevabı Görerek İlerleme
Gelişmiş ülkelerde uygulanan farklı bir sistemi Zego ile eğitim sistememize kazandırıyoruz. Bu sistemde öğrencimiz yanlış şıkkı işaretlediğinde ekranına o soruya ait kazanım, görsel olarak gelir ve öğrencimiz kazanımı okuyarak doğru cevabı bulur.

Böylelikle doğru cevabı öğrenerek eğitim hayatına devam eden öğrencimiz için yanlış cevaplar fotografik hafızasına yerleşmez. Bu sistemin en büyük katkısı ise öğrencimizin ileride gireceği sınavlarda aklına yanlış cevapların değil, düzelttiği doğru cevapların gelmesi olacaktır.
Öğrencilerimize Ders Çalıştıkça Puan Kazandıran Sistem
Öğrencilerimiz sisteme girdikleri andan itibaren yaptıkları her türlü etkinlikten puan kazanacaklar. Yaptıkları bu faaliyetlerin karşılığında ödül almaları onları biraz daha fazla çalışmaya teşvik edecektir.

Konu anlatımlarından, test çözümlerine, düello yarışmalarından, Zego köyüne kadar birçok alanda topladığı puanlarla öğrencimiz sınıf liginde derecesini görebilecektir.


ZEGO'yu bilgisayarınızda, tabletinizde ve
akıllı telefonunuzda kolayca kullanın.
Ücretsiz Deneyin

Bize Ulaşın
Zego Eğitim
Anasayfa
Zego Hakkında
Zego Nedir?
Ders Konuları
Avantajlar
Sık Sorulan Sorular
Fiyatlar
Üyelik
Sınıf Üyeliği
Öğrenci Üyeliği
Öğretmen Üyeliği
Veli Üyeliği
Kurumsal
Abonelik Sözleşmesi
Mesafeli Satış Sözleşmesi
Gizlilik ve Güvenlik
Teslimat ve İade Şartları
Bayilik Sistemi
Online Ödeme
İletişim
WhatsApp Destek
[email protected]

Sosyal Medya
     
 |  © 2019 Tüm Hakları Saklıdır.