5. SINIF İÇERİKLERİ
Türkçe - Matematik - Fen Bilimleri - Sosyal Bilgiler 
Sıkılmadan Öğren
Sıradan kitapları, doğruluğu belirsiz internet içeriklerini, pratik öğrenme tekniklerini uygulamayan sistemlerden sıkılmadınız mı? %100 MEB müfredatına uyumlu Zego Eğitim platformu ile yeni bir eğitim aracına kavuşun.

Bol Bol Test Çöz
Her konu veya ünite için hazırlanan testlerimizi online çözebilir ve Zego Puanları (ZP) kazanabilirsin. Üstelik zego testlerinde hata yapma ihtimalin yok. Çünkü yanlış cevaplanan soruda bile çözümü öğrenmen bizim için çok önemli. Çözümlü test soruları Zego'da.

Sınıf İçi Mesaj Sistemi
Sınıfın en aktif öğrencisi sen olmak ister misin? Haydi şimdi en arka sırada oturan arkadaşına Zego'dan bir mesaj gönder. Belki bu ilk mesajın yeni bir dostluğun temeli olacak.

Şifreleri ve Puanları Topla
Konu anlatımlarının hepsinde hiç beklenmedik bir yerinde şifreler gizledik. Şifreli bulabilmek için konu anlatımlarını izlemelisin. Bulduğun şifreleri Zego Öğrenci Panelinde ilgili yere girerer Zego Puanı ve Zego Lirası kazanabilirsin.

Sınıf Arkadaşları ile Online Yarışmalar
Bilgi için yapılan rekabet her zaman kazandırır. Zego Soru Düellolarında kaybeden taraf olsan da üzülme. Okulda ve diğer testlerde hatanı tekrar etmediğinde kazanan sen olacaksın.
Puanlarını Harca
5.sınıfta Zego Köyündeki çiftliğin 5.kademeye ulaşıyor. Şimdi meyveli dondurma makinan ve küçük bir köpek kulübesi alabilirsin.
Zego Liralarını Harca
Zego'da bilgi her zaman kazandırıyor. Biriken Zego Liralarımız Zego Kırtasiye Evinde değerleniyor. Kitap ve kırtasiye ihtiyaçlarımı kendi imkanlarımla alıyorum.
ZEGO'yu bilgisayarınızda, tabletinizde ve
akıllı telefonunuzda kolayca kullanın.

Hemen Üye Ol Ücretsiz Deneyin

 

Bize Ulaşın
Zego Eğitim
Anasayfa
Zego Hakkında
Zego Nedir?
Ders Konuları
Avantajlar
Sık Sorulan Sorular
Fiyatlar
Üyelik
Sınıf Üyeliği
Öğrenci Üyeliği
Öğretmen Üyeliği
Veli Üyeliği
Kurumsal
Abonelik Sözleşmesi
Mesafeli Satış Sözleşmesi
Gizlilik ve Güvenlik
Teslimat ve İade Şartları
Bayilik Sistemi
Online Ödeme
İletişim
WhatsApp Destek
[email protected]

Sosyal Medya
     
 |  © 2019 Tüm Hakları Saklıdır.