6. SINIF İÇERİKLERİ
Türkçe - Matematik - Fen Bilimleri - Sosyal Bilgiler 
Zor derslere tek çözüm: Zego Eğitim.
Zego Eğitim, öğrencilerin görerek, dinleyerek, etkileşime geçerek ve eğlenerek öğrenmesini sağlamak amacıyla geliştirilmiştir. 6.sınıf ders konularımız da bu yönde görsel desteklerle oluşturulmaktadır.

Bol Bol Test Çöz
LGS hazırlıkları tam gaz devam ediyor. Zego Eğitim'in yıllara yayılan kazanım anlayışı ile öğrenciler konuları ezberlemeden özümsüyor, test becerileri kazanıyor ve LGS'ye zorlanmadan hazırlanıyor.

Soru Düelloları ile Kazanın
Sınıfınızdaki akadaşlarınızla sosyalleşmenin en eğitici yolu Zego Soru Düelloları. Arkadaşlarınıza soru düellosu gönderebilir ve test çözerek puanlar kazanabilirsiniz.

Sınıf İçi Mesajlaşma
Sınıfın en aktif öğrencisi sen olmak ister misin? Haydi şimdi en arka sırada oturan arkadaşına Zego'dan bir mesaj gönder. Belki bu ilk mesajın yeni bir dostluğun temeli olacak.

Zego Lira Kazan
Zego'da çözdüğün sorular, izlediğin konu anlatımları ve ödevlerden Zego puanları ve Zego Lirası kazanıyorsun. Üstelik sınıf üyeliklerinde öğretmenler başarılı öğrencileri için ekstra Zego Lirası dağıtabiliyor.
Zego Köyünde Çiftliğimiz Büyüyor
6.sınıflar için çiftliğimiz 6. kademeye ulaştı. Artık yeni üretim araçları, yeni ekinlerimiz, yeni ağaçlarımız ve binalarımızla Zego Çitliğimiz çözdüğümüz sorularla büyüyor.

Sıralamada Yüksel
Sınıf liginde yükselmenin anahtarı, testlerdeki sorulara doğru cevap vermek. Ancak unutma; Zego Eğitim'de puan kazanabilmen için veli - öğrenci bağlantısı şart.
ZEGO'yu bilgisayarınızda, tabletinizde ve
akıllı telefonunuzda kolayca kullanın.

Hemen Üye Ol Ücretsiz Deneyin

 

Bize Ulaşın
Zego Eğitim
Anasayfa
Zego Hakkında
Zego Nedir?
Ders Konuları
Avantajlar
Sık Sorulan Sorular
Fiyatlar
Üyelik
Sınıf Üyeliği
Öğrenci Üyeliği
Öğretmen Üyeliği
Veli Üyeliği
Kurumsal
Abonelik Sözleşmesi
Mesafeli Satış Sözleşmesi
Gizlilik ve Güvenlik
Teslimat ve İade Şartları
Bayilik Sistemi
Online Ödeme
İletişim
WhatsApp Destek
[email protected]

Sosyal Medya
     
 |  © 2019 Tüm Hakları Saklıdır.